Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78148E1223K009
B78148E1223K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78148E1223K009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78148E1223K009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B78148E1223K009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 375918 pcs Φύλλο δεδομένων B78108E, B78148E Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά BC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 100kHz Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα B78148E1223K 9
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 12MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 105 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 105 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.3A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.25A