Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72510E0110K062
B72510E0110K062
B72510E0110K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72510E0110K062 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72510E0110K062
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 18V 120A 0805
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72510E0110K062 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 18V 120A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 336998 pcs Φύλλο δεδομένων B72xx Automotive E series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 16.2V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 19.8V
Σειρά Automotive, AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 495-75930-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 11V
Ενέργεια 0.20J Λεπτομερής περιγραφή 18V 120A Varistor 2 Circuit Surface Mount 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 120A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1kHz