B72500T8250L70
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72500T8250L70 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | VARISTOR 61V 5A 0603 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B72500T8250L70 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | VARISTOR 61V 5A 0603 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5574 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάση βαρίστορ (τύπος) | 61V |
| Τάση βαρίστορ (λεπτά) | 51.85V | Τάση βαρίστορ (μέγιστο) | 70.15V |
| Σειρά | - | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | 0603 (1608 Metric) | Αλλα ονόματα | B72500T8250L070 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C (TA) | Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCV | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγιστη Volts DC | 32V | Μέγιστη AC Volts | 25V |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ενέργεια | - |
| Λεπτομερής περιγραφή | 61V 5A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) | Τρέχουσα - Επιτάχυνση | 5A |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 15pF @ 1MHz |