B65805C0250A048
B65805C0250A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B65805C0250A048 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B65805C0250A048
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B65805C0250A048 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 82709 pcs Φύλλο δεδομένων B65805,6,22, B65539,18 Datasheet
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος 6.80mm
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή RM 5
Σειρά B65805 Αλλα ονόματα B65805C 250A 48