B65805C0100A033
B65805C0100A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B65805C0100A033 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B65805C0100A033
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B65805C0100A033 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 79821 pcs Φύλλο δεδομένων B65805,6,22, B65539,18 Datasheet
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος 6.80mm
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή RM 5
Σειρά B65805 Αλλα ονόματα 495-76948-3
B65805C 100A 33