B65661D0160A041
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B65661D0160A041 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B65661D0160A041
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FERRITE CORE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B65661D0160A041 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 68882 pcs Φύλλο δεδομένων B65661,62, B65812
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος -
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P 22 x 13
Σειρά B65661 Αλλα ονόματα B65661D 160A 41
B65661D160A41
B65661D160A41-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό N41
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αρχική διαπερατότητα (μi) 2800 Ύψος 6.80mm
Χάσμα - Connector Type A Uncoated
Αποτελεσματικός μαγνητικός όγκος (Ve) mm 3 1990 Αποτελεσματικό μήκος (le) mm 31.6
Αποτελεσματική περιοχή (Ae) mm² 63 Διάμετρος 22.00mm