B65661D0160A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B65661D0160A033 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B65661D0160A033
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FERRITE CORE
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B65661D0160A033 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 58254 pcs Φύλλο δεδομένων B65661,62, B65812
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος -
Ανοχή - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P 22 x 13
Σειρά B65661 Αλλα ονόματα B65661D 160A 33
B65661D160A33
B65661D160A33-ND
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό M33
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αρχική διαπερατότητα (μi) 750 Ύψος 6.80mm
Χάσμα - Connector Type A Uncoated
Αποτελεσματικός μαγνητικός όγκος (Ve) mm 3 1990 Αποτελεσματικό μήκος (le) mm 31.6
Αποτελεσματική περιοχή (Ae) mm² 63 Διάμετρος 22.00mm