Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > B59950C0080A070
B59950C0080A070
B59950C0080A070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59950C0080A070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59950C0080A070
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 80V 170MA RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B59950C0080A070 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 80V 170MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 80V
Τύπος Ceramic Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.532" Dia x 0.138" T (13.50mm x 3.50mm) Σειρά -
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 3.7 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 495-76397
B59950C 80A 70
B59950C 80A 70