Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > B59945C0160A070
B59945C0160A070
B59945C0160A070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59945C0160A070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59945C0160A070
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B59945C0160A070 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 20V 1.5A RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79032 pcs Φύλλο δεδομένων B599x5 Series Datasheet, 12V
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 20V
Τύπος Ceramic Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" Dia x 0.138" T (17.50mm x 3.50mm) Σειρά -
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 450 mOhms Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 495-76396
B59945C 160A 70