Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43866C1226M
B43866C1226M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43866C1226M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43866C1226M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43866C1226M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 299691 pcs Φύλλο δεδομένων B43866 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B43866
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 225mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B43866C1226M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 22µF