Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43866A4685M
B43866A4685M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43866A4685M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43866A4685M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43866A4685M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 80188 pcs Φύλλο δεδομένων B43866 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά B43866
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 143mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B43866A4685M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 61.2 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 61.2 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 6.8µF