Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43750A4278M7
B43750A4278M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43750A4278M7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43750A4278M7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 619 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
32 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43750A4278M7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 619 pcs Φύλλο δεδομένων B43750,70 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.028" Dia (76.90mm) Σειρά B43750
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 16A @ 100Hz Ακροαματικότητα -