Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43750A4128M7
B43750A4128M7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43750A4128M7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43750A4128M7
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43750A4128M7 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1275 pcs Φύλλο δεδομένων B43750,70 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 350V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.532" Dia (64.30mm) Σειρά B43750
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 9.5A @ 100Hz Ακροαματικότητα -