Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43733E2279M000
B43733E2279M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43733E2279M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43733E2279M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 563 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43733E2279M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 27000UF 20% 250V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 563 pcs Φύλλο δεδομένων B43713, 43733 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 250V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm) Σειρά B43733
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 40.8A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα B43733E2279M
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.248" (31.70mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 5.2 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 27000µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5.2 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 27000µF εφαρμογές General Purpose