Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43733B2189M000
B43733B2189M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43733B2189M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43733B2189M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW
(σε δολάρια ΗΠΑ)
18 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43733B2189M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 18000UF 20% 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1004 pcs Φύλλο δεδομένων B43713, 43733 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 200V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm) Σειρά B43733
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 31.8A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Αλλα ονόματα B43733B2189M
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 1.248" (31.70mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 16 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.728" (145.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 9.2 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 18000µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9.2 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 18000µF