Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43699B5476Q
B43699B5476Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43699B5476Q με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43699B5476Q
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 450V AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B43699B5476Q Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 450V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5691 pcs Φύλλο δεδομένων B43699 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 450V
Ανοχή -10%, +30% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia x 1.535" L (18.00mm x 39.00mm) Σειρά B43699
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.44A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 1 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 2.1 Ohm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF