Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43520A3188M000
B43520A3188M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43520A3188M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43520A3188M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 385V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
132 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43520A3188M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 1800UF 20% 385V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3942 pcs Φύλλο δεδομένων B43510,20 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 385V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.575" Dia (40.00mm) Σειρά B43520