Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43516C9687M080
B43516C9687M080
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43516C9687M080 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43516C9687M080
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 7556 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
112 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43516C9687M080 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP-IN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7556 pcs Φύλλο δεδομένων B43516, 43526 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 400V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.772" Dia (45.00mm) Σειρά B43516
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.88A @ 100Hz Ακροαματικότητα -