Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43510A827M80
B43510A827M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43510A827M80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43510A827M80
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43510A827M80 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5907 pcs Φύλλο δεδομένων B43510,20 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 420V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43510
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.36A @ 100Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.984" (25.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 210 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 2.843" (72.20mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 150 mOhm @ 100Hz
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 150 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 820µF