Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43510A6687M007
B43510A6687M007
B43510A6687M007
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43510A6687M007 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43510A6687M007
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43510A6687M007 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4851 pcs Φύλλο δεδομένων B43510,20 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 500V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43510
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 3.01A @ 100Hz Ακροαματικότητα -