Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43501A1228M67
B43501A1228M67
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43501A1228M67 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43501A1228M67
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43501A1228M67 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 160V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13736 pcs Φύλλο δεδομένων B43501 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B43501
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 5.81A @ 100Hz Ακροαματικότητα -