Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B43501A1227M80
B43501A1227M80
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B43501A1227M80 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B43501A1227M80
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
640 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B43501A1227M80 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 160V SNAP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58579 pcs Φύλλο δεδομένων B43501 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 160V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.866" Dia (22.00mm) Σειρά B43501
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.1A @ 100Hz Ακροαματικότητα -