Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41858C8157M
B41858C8157M
B41858C8157M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41858C8157M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41858C8157M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
12000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41858C8157M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 230842 pcs Φύλλο δεδομένων B41858 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά B41858
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 519mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41858C8157M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 279 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 308 mOhm @ 10kHz Λεπτομερής περιγραφή 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 308 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 150µF εφαρμογές Automotive
Σχετικά προϊόντα
B41858C8187M8 Image
  • Μέρος#:B41858C8187M8
  • Κατασκευαστές:EPCOS
  • Περιγραφή:CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
  • Σε απόθεμα:153313
B41858C8157M8 Image
  • Μέρος#:B41858C8157M8