Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41858C7687M8
B41858C7687M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41858C7687M8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41858C7687M8
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41858C7687M8 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110551 pcs Φύλλο δεδομένων B41858 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 35V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά B41858
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.396A @ 100kHz Ακροαματικότητα -