Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41858C6827M004
B41858C6827M004
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41858C6827M004 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41858C6827M004
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41858C6827M004 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 4471 pcs Φύλλο δεδομένων B41858 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά B41858
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.799A @ 100kHz Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 32 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 154 mOhm @ 120Hz Λεπτομερής περιγραφή 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 154 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 820µF εφαρμογές Automotive