Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41858C6827M000
B41858C6827M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41858C6827M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41858C6827M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41858C6827M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83145 pcs Φύλλο δεδομένων B41858 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm) Σειρά B41858
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.799A @ 100kHz Ακροαματικότητα -