Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41851A6475M8
B41851A6475M8
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41851A6475M8 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41851A6475M8
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41851A6475M8 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5482 pcs Φύλλο δεδομένων B41851, 43851 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά B41851
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 30mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41851A6475M008
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 42 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 4.7µF
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:B41851A6475M
  • Κατασκευαστές:EPCOS