Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41851A6335M
B41851A6335M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41851A6335M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41851A6335M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41851A6335M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4297 pcs Φύλλο δεδομένων B41851, 43851 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά B41851
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 25mA @ 120Hz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα B41851A6335M000
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohm @ 120Hz
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 60 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3.3µF