Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41605C8568M008
B41605C8568M008
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41605C8568M008 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41605C8568M008
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 63V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41605C8568M008 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11906 pcs Φύλλο δεδομένων B41605 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 63V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.181" Dia (30.00mm) Σειρά B41605
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.8A @ 10kHz Ακροαματικότητα -