Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41605B7159M009
B41605B7159M009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41605B7159M009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41605B7159M009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 40V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
120 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B41605B7159M009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 15000UF 20% 40V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7732 pcs Φύλλο δεδομένων B41605 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 40V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 1.378" Dia (35.00mm) Σειρά B41605
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 10.1A @ 10kHz Ακροαματικότητα -