Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41043A6335M
B41043A6335M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41043A6335M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41043A6335M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B41043A6335M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4465 pcs Φύλλο δεδομένων B41043 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά B41043
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 18.15mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 33mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα B41043A6335M000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 3.3 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3.3µF