Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Ηλεκτρολυτικοί πυκνωτές αλουμινίου > B41043A6226M
B41043A6226M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B41043A6226M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B41043A6226M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B41043A6226M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5924 pcs Φύλλο δεδομένων B41043 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm) Σειρά B41043
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 55mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 100mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα B41043A6226M000 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 650 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF