Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37981F1102K000
B37981F1102K000
B37981F1102K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37981F1102K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37981F1102K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B37981F1102K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1000PF 100V X7R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5673 pcs Φύλλο δεδομένων X7R Leaded
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 100V
Ανοχή ±10% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας X7R Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Σειρά B37981F Ακροαματικότητα AEC-Q200
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3321
B37981F1102K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.098" (2.50mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Automotive