Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37979N5271J051
B37979N5271J051
B37979N5271J051
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37979N5271J051 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37979N5271J051
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B37979N5271J051 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4628 pcs Φύλλο δεδομένων C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Σειρά B37979N Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-1489-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 270pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency