Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37979G5331J051
B37979G5331J051
B37979G5331J051
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37979G5331J051 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37979G5331J051
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B37979G5331J051 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5002 pcs Φύλλο δεδομένων C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Σειρά B37979G Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3288-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 330pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency