Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37979G5221J000
B37979G5221J000
B37979G5221J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37979G5221J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37979G5221J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B37979G5221J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 220PF 50V NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5855 pcs Φύλλο δεδομένων C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) -
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
Σειρά B37979G Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3284
B37979G5221J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style Formed Leads μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 220pF εφαρμογές RF, Microwave, High Frequency