Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37871K5331J060
B37871K5331J060
B37871K5331J060
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37871K5331J060 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37871K5331J060
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V NP0 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B37871K5331J060 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 330PF 50V NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5553 pcs Φύλλο δεδομένων Multilayer ceramic capacitors
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)