Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές κεραμικοί > B37871K5182J070
B37871K5182J070
B37871K5182J070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B37871K5182J070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B37871K5182J070
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1800PF 50V NP0 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B37871K5182J070 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP CER 1800PF 50V NP0 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4707 pcs Φύλλο δεδομένων Multilayer ceramic capacitors
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή ±5% Πάχος (Max) 0.035" (0.90mm)
Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)