Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32928E3456M
B32928E3456M
B32928E3456M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32928E3456M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32928E3456M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 45UF 20% 305VAC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32928E3456M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 45UF 20% 305VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4524 pcs Φύλλο δεδομένων B3292xE,F Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.378" W (57.50mm x 35.00mm)
Σειρά B32928 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3844 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.969" (50.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 45µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 45µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression