Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32928E3256M
B32928E3256M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32928E3256M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32928E3256M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 25UF 20% 305VAC RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32928E3256M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 25UF 20% 305VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4044 pcs Φύλλο δεδομένων B3292xE,F Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Σειρά B32928 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 2.067" (52.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.772" (45.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 25µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial χωρητικότητα 25µF