Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32926E3685K
B32926E3685K
B32926E3685K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32926E3685K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32926E3685K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RADIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32926E3685K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6.8UF 10% 305VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4089 pcs Φύλλο δεδομένων B3292xE,F Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm)
Σειρά B32926 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-3836 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.280" (32.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression