Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32926D3156K000
B32926D3156K000
B32926D3156K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32926D3156K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32926D3156K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 10% 305VAC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32926D3156K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 15UF 10% 305VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 28757 pcs Φύλλο δεδομένων B32921-28C, D Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.654" L x 1.299" W (42.00mm x 33.00mm)
Σειρά B32926 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 0022818934
B32926D3156K
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 1.476" (37.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.890" (48.00mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 15µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 15µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression