Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32923C3105M289
B32923C3105M289
B32923C3105M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32923C3105M289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32923C3105M289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1480 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32923C3105M289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 1UF 20% 305VAC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151819 pcs Φύλλο δεδομένων B32921-28C, D Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm)
Σειρά B32923 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.807" (20.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP)
Λεπτομερής περιγραφή 1µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial χωρητικότητα 1µF