Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32923A2474M
B32923A2474M
B32923A2474M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32923A2474M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32923A2474M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32923A2474M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 20% 305VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5193 pcs Φύλλο δεδομένων B32921 - B32926
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 305V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Σειρά B32923 Ακροαματικότητα AEC-Q200, X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-1622
B32923A2474M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP) Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial
χωρητικότητα 0.47µF εφαρμογές Automotive; EMI, RFI Suppression