Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32673Z6684J289
B32673Z6684J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32673Z6684J289 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32673Z6684J289
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1560 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32673Z6684J289 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.68UF 5% 630VDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87119 pcs Φύλλο δεδομένων B32671Z-73Z Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 310V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Σειρά B32673Z Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.728" (18.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.68µF