Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32673Z6474K000
B32673Z6474K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32673Z6474K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32673Z6474K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2040 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32673Z6474K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 119125 pcs Φύλλο δεδομένων B32671Z-73Z Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 630V
Τάση Αξιολόγηση - AC 310V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Σειρά B32673Z Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα B32673Z6474K Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.886" (22.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF Film Capacitor 310V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.47µF