B32672L1822K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32672L1822K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | CAP FILM 8200PF 10% 1.6KVDC RAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B32672L1822K000 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CAP FILM 8200PF 10% 1.6KVDC RAD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 327358 pcs | Φύλλο δεδομένων | B32671L,72L Series |
| Κατηγορία | Πυκνωτές | Τάση Αξιολόγηση - DC | 1600V (1.6kV) |
| Τάση Αξιολόγηση - AC | 600V | Ανοχή | ±10% |
| Λήξη | PC Pins | Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) |
| Σειρά | B32672L | Ακροαματικότητα | - |
| Συσκευασία | Bulk | Συσκευασία / υπόθεση | Radial |
| Αλλα ονόματα | B32672L1822K B32672L1822K-ND |
Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 110°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| μόλυβδος Απόσταση | 0.591" (15.00mm) | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | 0.433" (11.00mm) | Χαρακτηριστικά | - |
| διηλεκτρικό υλικό | Polypropylene (PP), Metallized | Λεπτομερής περιγραφή | 8200pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| χωρητικότητα | 8200pF | εφαρμογές | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |