Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32672L1682K189
B32672L1682K189
B32672L1682K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32672L1682K189 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32672L1682K189
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B32672L1682K189 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 385117 pcs Φύλλο δεδομένων B32671L,72L Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 1600V (1.6kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 600V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Σειρά B32672L Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 6800pF