Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32669B6605K
B32669B6605K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32669B6605K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32669B6605K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6UF 10% 400VAC AXIAL
Product parameter
Αριθμός μέρος B32669B6605K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 6UF 10% 400VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4104 pcs Φύλλο δεδομένων B32669 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±10%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 1.004" Dia x 1.850" L (25.50mm x 47.00mm)
Σειρά B32669 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32669B6605K000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 6µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 6µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression