Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B32669B6405J
B32669B6405J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B32669B6405J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B32669B6405J
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4UF 5% 400VAC AXIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B32669B6405J Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 4UF 5% 400VAC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5706 pcs Φύλλο δεδομένων B32669 Series
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 400V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" Dia x 1.850" L (21.00mm x 47.00mm)
Σειρά B32669 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα B32669B6405J000 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 4µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 4µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression